Sylwia Chutnik „Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki” (recenzja)

fot. Maciej Januchowski

Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki” to nie są puste słowa przelane na papier. To historie prawdziwych ludzi, prawdziwe emocje i pasja.

Kobiety, które walczą to seria niezwykłych wywiadów przeprowadzonych przez Sylwię Chutnik z kobietami, które, zawodowo lub amatorsko, uprawiają sporty walki. Jak wygląda walka i trening? Dlaczego atrakcyjne i młode dziewczyny wybrały ten „niekobiecy”, konfrontacyjny i brutalny sport?
Wśród rozmówczyń są zawodniczki: Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Rylik, Sylwia Kusiak, Agnieszka Niedźwiedź, Gabriela Kuzawińska czy Iwona Guzowska. Oprócz nich autorka rozmawiała z kobietami, które trenują hobbystycznie – pisarką Grażyną Plebanek, dziennikarką, blogerką i pisarką – Małgorzatą Halber oraz Natalią Fiedorczuk – pisarką, piosenkarką, instrumentalistką i autorką piosenek.

To książka, w której znajdziecie motywację bohaterek do realizacji swoich pragnień, marzeń, planów. Z rozmów wyłania się również chęć zdobywania uznania i pokonywania własnych słabości. W tych, dla których sporty walki stały się zawodem odkryjecie pasję i wiarę w doskonalenie swoich umiejętności. To niesamowicie motywująca książka.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz