Agata Przybyłek „Najlepsze co mnie spotkało”

Olga wyjeżdża na wakacje na Podhale. Ma zamieszkać u ojca, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu. Od rozwodu rodziców Olga nie potrafi mu wybaczyć ani nie chce znać jego nowej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że będzie to najgorsze lato w jej życiu. Do czasu, gdy na jej drodze pojawia się Janek – młody góral, który pracuje w restauracji na Kasprowym Wierchu. Okazuje się jednak, że nie tylko Olga ma za sobą trudną historię…

Rodzące się między nimi uczucie zostanie wystawione na niejedną próbę, gdy Olga odkryje pewną rodzinną tajemnicę, która nią wstrząśnie. Czy miłość jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności? I czy krzywdy sprzed lat​ można wybaczyć?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce. Jednak fani twórczości Agaty Przybyłek wiedzą, czego mogą się spodziewać. „Najlepsze co mnie spotkało” to wzruszająca i piękna historia miłosna, która nie pozwoli o sobie zapomnieć. A z drugiej strony mamy prostą fabułę, przeciętnych bohaterów, całkiem sporo opisów przyrody i płynąca wolno akcja. Warto dodać, że Przybyłek zawsze z rzeczy prostych robi coś niesamowitego. Jak ona lepi te zdania, które robią później na nas wrażenie? Nie wiem.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz