Natalia Sońska „Cała przyjemność po mojej stronie”

fot. Maciej Januchowski

Natalia Sońska, pisarka, która słynie z książek dla kobiet pełnych romantyzmu i przeciwności losu rozpoczęła kolejną serię. Tym razem jest to historia Jagody i Tomasza. Pierwszy tom, który jest już dostępny w księgarniach nosi tytuł „Cała przyjemność po mojej stronie”.

W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna dostrzegać, że łączy ją z sympatycznym Tomkiem podobne poczucie humoru, a tematów do rozmów nigdy nie brakuje. dzięki pogawędkom przy ciastku kobieta przestanie myśleć o czekającym ją rozwodzie i otworzy się na nowe uczucie. Jednak jak ma zaufać kolejnemu mężczyźnie, gdy jeszcze nie ostygły wspomnienia zdrad męża?

W nowej serii Natalia Sońska kusi dobrze wypieczonymi historiami i słodko-gorzkimi, ale z odrobiną lukru, wyznaniami bohaterów. Ich życie pod wieloma względami nie jest słodkie, jednak tę słodycz powoli zaczynają odkrywać. Do momentu, aż znów nie wkradnie się jakiś „kwas”.

Niestety autorka trochę pastwi się nad swoimi czytelnikami. Kończy pierwszą część w takim momencie, że na kolejne części czeka się z utęsknieniem.

Książka pojawiła się w audycji: Weekend z dobrą książką – wydanie z 14/10/2018

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz