„Royce Rolls” Margaret Stohl

fot. Maciej Januchowski

Royce Rolls”, czyli Amerykańskia story w stylu glamour, zaprawiona błyskotliwym humorem. A gdyby tak ktoś napisał książkę o reality show rodziny inteligentniejszej od Kardashainów?

Rodzina Royce Rolls ma wszystko – luksusowe wille, ogromną fortunę, świetne nazwisko. Ma także, jak każda rodzina – problemy, z których największym, acz nie jedynym, wydaje się spadek popularności ich dotąd oglądanego przez miliony reality-show: „Rolling with the Royces”. Szesnastoletnia Bentley i jej rodzeństwo: Porshe i Maybach cieszą się, że wreszcie odzyskają swobodę, uwolnią się od wszechobecnych kamer. Ale matka – Mercedes, która jest uzależniona od show zaczyna się załamywać… załamują się też więzi rodzinne, co i jak je uratuje?

Książka jest napisana przez Margaret Stohl, która od lat śledzi świat show biznesu. Podobnie jak my każdego dnia bombardowana jest wieloma informacjami z życia tych wielkich i małych gwiazdek. Czasem ciężko jest odróżnić prawdę od fikcji. Autorka właśnie w taki sposób prowadzi swoją książkę. Poszła nawet o krok dalej tworząc bohaterów, którzy za mocno uwierzyli we wszystkie te historie, przez co tkwią w szklanej kuli i choć może kiedyś mieli ochotę się z niej wyrwać, to pozostają w niej bezradni.

Ta pozycja wydawnicza przeznaczona jest zarówno dla nastoletnich czytelników, jak i tych starszych. Ci pierwsi znajdą lekką lekturę z odrobiną humoru, a ci drudzy ostrą dawkę satyry o świecie celebrytów.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz