Andrzej Mleczko „Kamasutra dla zaawansowanych. Wydanie drugie rozszerzone” i „Andrzej Mleczko dla dorosłych”

fot. Maciej Januchowski

Tym razem o miłości w pikantniejszy sposób, a to za sprawą książek – albumów z rysunkami Andrzeja Mleczko.

Kamasutra dla zaawansowanych. Wydanie drugie rozszerzone” to album, w którym rysownik przedstawia różne pozycje w żartobliwy sposób. Andrzej Mleczko bawi się erotyką – jak zwykle wykazuje przy tym niesamowite zdolności obserwatorskie. To rysunkowa parodia Kamasutry, poradnika seksualnego, wiadomości z telewizora i tabloidów. Krótko mówiąc: świat widziany przez pryzmat seksu.

Choć pozycje przedstawione są w humorystyczny sposób, to i tak jakaś nauka z nich płynie, być może będziecie chcieli wypróbować pozycję parafialną, wojskową lub jeszcze inną z mnóstwa zaprezentowanych.

fot. Maciej Januchowski

Druga pozycja wydawnicza tego autora to „Andrzej Mleczko dla dorosłych”. Ostrzegamy przed groźnymi konsekwencjami oglądania zamieszczonych w tej publikacji rysunków. Między innymi mogą się pojawić nieodwracalne zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, polegające na zmniejszonej wrażliwości dotyczącej uczuć wyższych, a także na przedmiotowym traktowaniu płci przeciwnej. Prócz tego mogą wystąpić zawroty głowy, rwanie w kościach i kaszel. Mimo wymienionych powyżej zagrożeń mamy nadzieję, że książka ta uświadomi społeczeństwu, do jakich spustoszeń może doprowadzić beztroskie zaspokajanie prymitywnych potrzeb seksualnych. – tak wydawnictwo Iskry reklamuje tę książkę. Jednak moim zdaniem takie skutki uboczne są warte przyjęcia i sięgnięcia po tę pozycję. W końcu Andrzej Mleczko jest jednym z najlepszych rysowników i emocji oraz doznań na pewno nie zabraknie. Co warte podkreślenia nie są to tylko pojedyncze rysunki, ale i nieco dłuższe komisy i teksty.

fot. Maciej Januchowski

Choć w obu książkach jest sporo sexu, to jest on dobrany ze smakiem i odpowiednim dowcipem, dlatego moim zdaniem przez większość czasu będziecie się pokładać ale ze śmiechu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz