Christian Lauren „Dziki romans”

fot. Maciej Januchowski

W przeciwieństwie do przyjaciółek, Harlow Vega ma opinię zawsze gotowej do romansu. Dwanaście pełnych alkoholu i szaleństwa godzin w Sin City, wystarczyło by poślubiła niedorzecznie atrakcyjnego i szorstkiego kanadyjskiego rybaka, Finna Robertsa.
Ale to przecież był tylko romans: dziki, oszałamiający i łatwy… Dopóki Finn nie przyjeżdża w interesach do jej rodzinnego miasta. Harlow nie jest jeszcze gotowa się wiązać, ale kiedy cała paczka spędza czas razem, przekonuje się, że coś ją w Finnie pociąga. Może to nie miłość (cholera, to nawet nie sympatia), ale ich podniecające, pełne napięcia spotkania stanowią dla nich idealne oderwanie od przerażających wyzwań, które stawia przed nimi życie – wyzwań, których żadne z nich nie do końca potrafi podjąć, nie mówiąc już o ich rozwiązaniu. Jedna wspólna noc zamienia się w dwie, a wkrótce tajemnicze interesy Finna przeciągają się w tygodnie. Oboje zgodzili się na seks – dziki, mokry, oszałamiający – ale teraz ich dorywcze wspólne noce zaczynają się zamieniać w coś prawdziwego. Dla dwojga ludzi przyzwyczajonych do kontrolowania swojego życia ostatni skok w nieznane, czyli zakochanie się, przypomina raczej jazdę bez trzymanki…

Choć jest to drugi tom serii, to można go traktować jako oddzielna powieść. Co prawda Ci, którzy czytali pierwszą część będą jeszcze bardziej zadowoleni z faktu, że powstała kolejna.

„Dziki romans” to ciekawa pozycja. To gorąca i jednocześnie zabawna powieść o dwójce ludzi. Na naszych oczach odkrywają swoje własne „ja” poprzez seks i inne zabawy łóżkowe. To też przykład tego jak z czegoś głupiego może narodzić się szczęśliwy związek. Oparty na miłości i szacunku.

Książka zdecydowanie ma dostarczyć czytelnikowi rozrywki i w 100% to robi. Warto jednak, by sięgały po niż osoby pełnoletnie i o jako takiej ustatkowanym już życiu, bo jej treść może prowokować do nienajmądrzejszych pomysłów.

Książka została zaprezentowana w audycji 3 lutego 2019 roku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz