Karolina Wilczyńska „Życie na zamówienie, czyli espresso z cukrem” (recenzja)

fot. Maciej Januchowski

Miłka trafiła do „Kawiarenki za rogiem” zupełnym przypadkiem. W pierwszej chwili poczuła się zniechęcona – mrukliwy barman i niemiła kelnerka nie nastrajali pozytywnie do tego miejsca. Wtedy jednak dziewczyna skosztowała pysznej herbaty jaśminowej w towarzystwie pewnej wróżki, poznała egzotycznego bluesmana Bogdana, a także zaprzyjaźniła się z kotem Włóczęgą. 

No i stało się – Miłka zdecydowała się zostać w Kawiarence na dłużej. Co z tego wyniknie?
Kobieta wciąż musi uporać się z prześladującym ją Rafałem, zmierzyć z rodzinną tajemnicą powierzoną jej przed śmiercią babci, a także przekonać się, jakie miejsce w jej życiu zajmie mały Franek. 


„Życie na zamówienie, czyli espresso z cukrem” jest pierwszym tomem kolejnej serii Karoliny Wilczyńskiej, która będzie nosiła tytuł „Kawiarenka za rogiem”. „To opowieść pełna miłości, ważnych życiowych problemów i rodzinnych tajemnic. Nie zabraknie też zabawnych chwil przy których się uśmiejecie. Jednak te głębokie i trudne tematy są tu głównym nurtem historii. Jak na literaturę obyczajową przystało Wilczyńska nie oszczędza swoich bohaterów serwując czytelnikowi wachlarz emocji.

Początek grudnia, tuż przed świętami to idealny czas na rozpoczęcie nowej serii. Coś mi się wydaje, ze Karolina Wilczyńska w kolejnych tomach jeszcze nie raz pokażę, że w życiu czekają na nas różne smaki, zarówno te gorzkie jak i słodkie. Już teraz jestem ciekawy kolejnych losów bohaterów.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

zostaw komentarz